Plavecký stadion Podolí

ČUS

btn novinky2

btn cenik2

btn obsazenost2

btn rehabilitace2

Webkamera
A+ A A-

Informace

UPOZORNĚNÍ - OPRAVA VENKOVNÍ SKOKANSKÉ VĚŽE

Z DŮVODU PROBÍHAJÍCÍ REKONSTRUKCE SKOKANSKÉ VĚŽE  JE OMEZENA MOŽNOST VYUŽÍVÁNÍ VENKOVNÍHO 33 m BAZÉNU.

Žádáme návštěvníky, aby nevstupovali za bezpečnostní hrazení a sítě, dodržovali pokyny plavčíků a dbali své osobní bezpečnosti při pohybu v okolí stavby.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY A ČIPY

Ať se nám to líbí nebo ne, vánoce se kvapem blíží. Nenechávejte nákup dárků pro své milé na poslední chvíli. Co třeba vánoční čipová karta na plavání, fitness nebo dárkový poukaz na masáže nebo jiné služby z bohaté nabídky naší rehabilitace? K dispozici jsou již nyní na pokladně Plaveckého stadionu Podolí nebo na recepci rehabilitace v prvním patře našeho stadionu.

 

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Plavecký stadion Podolí přijme do svého gastro provozu  PRODAVAČKU, KUCHAŘE a POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ. Nástup možný ihned. Blížší informace získáte na telefonním čísle 603 290 505 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

UKONČENÍ LETNÍ SEZÓNY - UKONČENÍ PRONÁJMU ŠATNÍCH SKŘÍNĚK

Dovolujeme si informovat všechny naše návštěníky, že 15.září 2014 končí letní sezona - letní režim provozu Plaveckého stadionu Podolí. V tento den, ve 22 hod, končí platnost letního ceníku a zároveň

 

KONČÍ SEZÓNNÍ PRONÁJMY ŠATNÍCH SKŘÍNĚK  a tyto je nutno k tomuto datu vyklidit. 

 

Pronájmy šatních skříněk na další období bude možno sjednávat od 1.října 2014.

 

REKONSTRUKCE DÁMSKÉ A PÁNSKÉ PÁRY A SAUNY 

Oznamujeme všem návštěvníkům Plaveckého stadionu Podolí, že od úterý 26.8.2014 se začne realizovat plánovaná rekonstrukce dámské páry a pánské sauny. Z tohoto důvodu budou provozy - dámská pára, dámská sauna a pánská sauna do odvolání mimo provoz. Pánská pára - provoz nepřerušen. O termínu znovuotevření těchto provozů pro veřejnost vás budeme aktuálně informovat.Děkujeme za pochopení.

REHABILITAČNÍ PILATES s pomůckami (destičky,kruhy,míčky,gumy) pro začátečníky i pokročilé

od 11.9.2014 bude v tělocvičně rehabilitace na Plaveckém stadionu Podolí (1.patro) probíhat každý čtvrtek rehabilitační cvičení PILATES v čase od 15:00 do 16:00 hod. Cvičení povede certifikovaná lektorka Zdenka Hoffmanová. Více informací

ZDE 

Nebojte se udělat něco víc pro své zdraví, přijďte, těšíme se na vás.

 

INFORMACE O NATÁČENÍ V PSP

Dovolujeme si Vás informovat, že ve čtvrtek dne 21.8.2014 v čase od 11:00 do 12:00 hod proběhne v prostoru vnitřního bazénu natáčení dokumentu s violoncellistou Jiřím Bártou. Natáčení bude probíhat mimo vodní plochu, účasten bude malý realizační tým cca 5 osob. Akce bude realizována za plného provozu, to znamená, že v uvedený čas bude pouze omezen průchod po části plochy bezprostředně okolo vnitřního bazénu,možnost využití vlastního vnitřního bazénu pro veřejnost bude bez omezení. Aktuální informace, v den konání akce, budou k dispozici u službu konajících plavčíků. Tímto Vás zároveň prosíme, aby jste dbali jejich případných pokynů. Děkujeme za pochopení.

KINEZIOTAPING - LEPENÍ PRUŽNÝCH PÁSEK NA KŮŽI

REHABILITACE NA PLAVECKÉM STADIONU PODOLÍ NABÍZÍ :kineziotaping – lepení pružných pásek na kůži.Plní několik základních funkcí. Zlepšuje funkci svalů a kloubů, chrání proti omezení krevní a lymfatické cirkulace a dokáže utlumit bolestivost.Pružné tejpovací pásky využije opravdu každý. Velké oblibě se těší u profesionálních i amatérských sportovců, využívají je však i běžní lidé, kteří trpí bolestmi zad a ramen, rukou, lýtek, kolen, kotníků a dalších částí těla. To, že mnoho z nás tráví celý den v kancelářské židli, má špatné držení těla a různé svalové disbalance, jen přispívá k využívání tejpovacích pásek.Naše fyzioterapeutky Daniela Dolanová a Lucie Krátká vám tejpy odborně aplikují na postižené místo.

Cena tejpování je velmi příznivá – od 100 Kč, včetně použitého materiálu.(výběr z několika barev)

V případě zájmu je možno v naší rehabilitaci zakoupit tejpy i bez aplikace na místě. Info a objednání osobně nebo na tel. 241 431 713

 

ÚSCHOVNA JÍZDNÍCH KOL

Návštěvníci Plaveckého stadionu Podolí mají celoročně možnost si za poplatek 10 Kč u nás uschovat své jízdní kolo v uzamčené úschovně jízdních kol. Po zakoupení kuponu v hodnotě 10 Kč /k dostání na pokladně spolu se vstupenkou/ vám ochranka Plaveckého stadionu Podolí kolo bezpečně uschová v naší úschovně.

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ E-MAIL

Máte-li zájem o zasílání aktuálních informací, týkajících se provozu Plaveckého stadionu Podolí, přímo na Váš e-mail, zašlete,prosím, svou e-mailovou adresu s textem -" mám zájem o aktuální informace" na e-mail   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo použijte formulář v sekci  KONTAKT  na našich webových stránkách.

 

SLEVOVÉ KUPONY DO HUDEBNÍHO DIVADLA KARLÍN

Ve spolupráci s Hudebním divadlem Karlín mají návštěvníci Plaveckého stadionu Podolí možnost získat, po zakoupení jakékoliv vstupenky, poukaz na slevu 25% z ceny vstupenky na představení muzikálu Aida / září 2014/ a Lucie /v říjnu 2014/. Bližší informace získáte na pokladně Plaveckého stadionu Podolí nebo přímo na slevovém poukazu

 

LETNÍ VÝUKA PLAVÁNÍ

Na základě četných dotazů od našich návštěvníků vám sdělujeme, že Plavecký stadion Podolí neorganizuje letní výuku plavání. 

V případě zájmu o tuto aktivitu se prosím obracejte na oddíl USK, paní Kolesárovou, telefon 603 370 283.

 

LETNÍ PRÁZDNINOVÁ AKCE VE FITNESS

V červenci a srpnu má každný návštěvník, který si zakoupí jednorázovou vstupenku na plavání, na 90, 120 nebo 180 minut, v tomto časovém limitu vstup do Fitness zdarma. 

Podmínkou pro vstup do Fitness je odpovídající sportovní oděv a obuv. Vstup v plavkách je zakázán.

V sekci  OSTATNÍ SLUŽBY  najdete medajlonky našich fitness trenérů

 

AKCEPTACE PLATEBNÍCH POUKÁZEK

V pokladnách, v restauraci a rehabilitaci Plaveckého stadionu Podolí akceptujeme následující druhy platebních poukázek:

 • SODEXO Flexi Pass, Fokus Pass, Vital Pass, Relax Pass, Flexi Pass individul a Dárkový Pass
 • Edenred Ticket Multi, Sport&Kultura a Dárkový
 • Le Cheque Dejeuner Dárkový, Unišek a Unišek +

 Na jednotlivých provozních úsecích Plaveckého stadionu Podolí je možno uplatnit výše uvedené poukázky pouze na účel, ke kterému jsou poukázky určeny.

 Výše uvedené poukázky označené jako Gastro (stravenky) akceptujeme pouze na Gastroprovozech Plaveckého stadionu Podolí, nikoliv na pokladnách a rehabilitaci.

 

TURNIKETOVÝ ODBAVOVACÍ SYSTÉM

 

 • Vstupenky dle platného ceníku zakoupíte u pokladen plaveckého stadionu Podolí.
 • Čas pobytu se počítá od aktivace vstupenky v turniketovém systému.
 • Všechny vstupenky (i bodové) jsou nastaveny na jeden vstup a jeden výstup, proto je třeba dbát na jedno vložení karty do turniketu při vstupu a výstupu.
 • U vstupenek s čárovým kódem pozor na jeho porušení .
 • Bodové vstupenky - vstup platí pro jednu osobu denně. 1bod=1Kč, bodové vstupné je ohodnoceno bonusem. Nejnižší počet bodů potřebný pro vstup je 47. Zůstatek bodů je možné zjistit na turniketu, nebo na čtecím zařízení proti pokladně v hlavním vchodu. Více informací naleznete v ceníku.
 • U turniketů je možné zapůjčení zámku k šatní skříňce za vratnou zálohu 200 Kč. Tato záloha se v případě ztráty, nebo poškození zámku nevrací.
 • Doporučujeme uložení cenných předmětů a dokladů do bezpečnostních skříněk umístěných hned za turnikety.
 • Hotovost se za žádné zakoupené vstupné zpět nevrací.

podoli003 reČIP KARTY

 • Každý návštěvník si může zakoupit za 60 Kč ČIP KARTU, na které si může zakoupit bodové a vícevstupové vstupné.
 • Body na ČIP KARTU se dají dokoupit. 
 • Vzhledem k tomu, že bodová karta je vydávána na jméno, je v případě její ztráty po předložení nákupního dokladu možné vydání duplikátu ztracené karty za poplatek 100 Kč.

 

 

Akční nabídka

banner subpag

Provozní doba

bazén denně

06:00 - 21:45

zavřeno

1.1, 24.12 a 31.12

Sauny

LISTOPAD  2014

dámská sauna

PO-PÁ 10:00-21:30 

SO-NE 9:00-19:30 

pánská sauna je z důvodu rekonstrukce ZAVŘENA

Fitness

pondělí - neděle
6:00 - 21:45

rehabilitace

pondělí - pátek
07:00 - 16:30
MASÁŽE
09:00 - 18:00

Kontakt

ČUS - Plavecký stadion Podolí
Podolská 74, 147 50 PRAHA 4
tel: 241 433 952 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    
Facebook

Login

Register

User Registration
or Zrušit